Věrnostní systém

Vážení zákazníci,

s radostí vám představujeme náš věrnostní systém, který vám umožňuje získávat výhody při každém nákupu a zároveň odměňuje vaši věrnost naší značce.

Jak získat věrnostní body?

Registrace zákazníka:

Pro získání věrnostních bodů je nezbytné, abyste byli registrovaným zákazníkem. Pokud ještě nejste registrováni, doporučujeme se registrovat předtím, než provedete objednávku.

Nákupy:

Za každých 860 CZK nákupu získává zákazník 1 věrnostní bod. Tyto body se přičtou k vaší věrnostní bilanci v momentě, kdy bude vaše objednávka vyřízena.

Recenze:

Kromě nákupů můžete získat věrnostní body také za recenze produktů, které umíte ohodnotit ve vašem zákaznickém účtu. Vaše zkušenosti a zpětná vazba jsou pro nás cenné, a proto vás odměňujeme za každou napsanou recenzi. Body můžete získat za hodnocení hvězdičkami (1 bod) a za napsání recenze (1bod).

Fotografie s našimi produkty:

  • Za každý unikátní produkt, který je zachycen na fotografii získáváte 1 věrnostní bod. Je to jednoduché – stačí nám poslat fotografii, na které je viditelný a rozpoznatelný alespoň jeden náš produkt.
  • Tedy pokud nám pošlete 2 fotky, kde se nachází jeden produkt, přičteme vám 1bod. Pokud nám pošlete 2 fotky se dvěma různými produkty získáte 2 body.
   Fotografie nám můžete poslat na náš e-mail info@mexy.cz nebo na naše sociální sítě. Uveďte zároveň váš registrovaný e-mail, abychom vám body mohli připsat.
  • Při zaslání fotografie souhlasíte s jejím zveřejněním na našem e-shopu. :) U malých dětiček doporučujeme zakrýt děťátku tvářičku například emotikonem.

Jak postupovat, abyste nezmeškali získání bodů?

 • Před provedením objednávky se doporučuje přihlásit se do vašeho účtu, aby se věrnostní body automaticky připočítaly k vaší věrnostní bilanci v momentě vyřízení objednávky.
 • Pokud si nevšimnete připočtení bodů po provedení nákupu, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám s tím pomůžeme a ujistíme se, že vám budou body správně připsány.


Hodnota věrnostních bodů je 24 CZK  za každý bod, což vám poskytuje skvělou možnost ušetřit při každém nákupu.

Děkujeme za vaši věrnost a těšíme se na další společné nákupy.

S pozdravem,

vaše Maťka.