Lněný overal – rúzné barvy

Lněný overal – rúzné barvy

3 body do věrnostního systému

Mexy

Elegantní overal ke kojení je ideální volbou pro svatby, křtiny nebo jiné rodinné oslavy. Díky skvělému materiálu a pohodlnému střihu jej ale s radostí vynosíte i v běžný den. Více

2 760 CZK
Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
UNI 1 (XS - M) UNI 2 (L -XL)
Ke kojení Nekojo - Klasické
Bílá Starorůžová Písková Hořčičná Tmavá máta Červená Bordová Šedá Škořicová Petrolejová Olivová Smaragdová Černá

ks
Mexy

Elegantní overal ke kojení je ideální volbou pro svatby, křtiny nebo jiné rodinné oslavy. Díky skvělému materiálu a pohodlnému střihu jej ale s radostí vynosíte i v běžný den. Více

Jedním z nejkrásnějších období v životě ženy, je právě období kojení, kdy se prohlubuje propojení mezi matkou a dítětem.

Určitě oceníte praktičnost oblečení ke kojení, jelikož se nemusíte celá odhalovat. Můžete své dítě diskrétně nakrmit kdykoli a kdekoli, ať už v parku na lavičce, v MHD nebo na rodinné oslavě.

Díky snadnému přístupu velmi pohodlně nakojíte i v šátku nebo nosiči. Diskrétní kojení jsme také zabezpečili bočními zipy

Overaly jsou volného střihu, v pase staženy gumičkou, takže se pohodlně přizpůsobí různým typům postav.

Len je příjemný na pokožku, jistě jej využijete jako běžný outfit do horkého nebo jarního dne ale také na elegantnější oslavu, případně svatbu.

Na zakázku Vám ušijeme i několik overal, jinou barvu nebo na přání přizpůsobíme délku overalu nebo rukávy. – v tomto případě ale vyžadujeme platbu předem na bankovní účet ak objednávce se přistupuje jako k objednávce podle specifických požadavků.

Modelka má na sobě velikost UNI 1 – nosí velikost SM a měří 175 cm.

Materiál: 100% len

Látka má certifikát Öko-Tex Standard 100 (od r. 1992 mezinárodní testovací a certifikační systém pro textilie vyrobené pouze ze zdravotně nezávadných materiálů)

Len je ušlechtilým materiálem. Je determinant elegance, tato látka oslovuje lidi, kteří se starají o zdravý životní styl. Typ lnu, který je praný, měkčený, stabilizovaný.

5 důvodů, proč byste si měli vybrat len:

Len je trvanlivý a odolný
Díky silné plátnové vazbě vláken, je lněná látka odolná vůči natahování a tření. A co víc, lze ji prát při vysokých teplotách, bez obav, že vlákna se zničí.

Len poskytuje komfort v horkých dnech
Charakteristickou vlastností lnu je jeho prodyšnost. Při horkém počasí může kůže volně dýchat.

Len chrání vaše zdraví
Len je antialergický a antibakteriální. Tedy ideální pro alergiky.

Len zajišťuje lepší spánek
Výzkum uskutečněný v Institutu přírodních vláken ukázal, že usínání ve lněném ložním prádle umožňuje hlubší spánek, což poskytuje zrychlenou regeneraci a lepší odpočinek.

Len je šetrný k životnímu prostředí
Len je přírodní materiál, vznikající z rostlinných vláken. Je přírodní, zcela se rozkládá, nezanechává ekologicky nebezpečný odpad.